Narty Head – najlepsze narty dla całej rodziny

Jazda na nartach wciąga. I to bardzo. Zanim się obejrzysz, po kilku próbach na wypożyczonym sprzęcie zaczniesz wybierać narty dla siebie i swojej rodziny. Czołowi producenci, tacy jak Head, mile zaskoczą Cię swoją bajeczną ofertą dla mężczyzn, kobiet i dzieci.

Narty Head dla mężczyzn, kobiet i uniseks

Aby czerpać maksymalną przyjemność z białego szaleństwa, trzeba dobrać odpowiedni sprzęt. I choć większość nart sprzedaje się w wariancie uniseks, to konstrukcja niektórych modeli zjazdówek head uwzględnia różnice w anatomii kobiet i mężczyzn.

Spośród kolekcji dedykowanych jednej płci na uwagę zasługują męskie narty head WorldCup, czy kobiece modele Joy (Super Joy, Epic Joy, Pure Joy).

Seria Joy to narty o uniwersalnym zastosowaniu – pojeździmy w nich na ubitym stoku i spróbujemy swoich sił w terenie. Najprostsze modele dedykowane ambitnym paniom to wydatek rzędu 1300 zł, górny pułap cenowy sięga zaś 3500 zł. Ceny modeli precyzyjnie dopasowanych do potrzeb mężczyzn z kolekcji WorldCup wahają się od 1450 do 4000 zł.

Narty zjazdowe Head Junior

Dzieci szusujące po stokach mają jeden cel – czerpać maksymalnie dużo funu z narciarstwa, poprzez poprawianie swoich osiągów. Dorośli oczekują od sprzętu dla dzieci jeszcze jednego – gwarancji bezpiecznej jazdy. Narty zjazdowe Head z kolekcji juniorskiej spełniają obie te potrzeby, dając nam możliwość szybkich postępów na sprawdzonym sprzęcie na najwyższym konstrukcyjnie poziomie.

Juniorskie modele w najprostszych wersjach kupimy już za 630-800 zł, zaś ceny bardziej zaawansowanego sprzętu dla dzieci osiągają od 1400 do 1700 zł.

Comments are closed.