Jakie działanie wykazuje GW Pro Nutrition?

Suplement diety gw pro nutrition dostępny w formie kapsułek przeznaczony jest dla osób pragnących poprawić swoją wydolność. W związku z tym znajduje zastosowanie głównie wśród sportowców. Wykazuje szeroki zakres korzyści, w tym również zmniejsza ryzyko rozwoju niektórych chorób.

Na czym polega mechanizm działania gw pro nutrition?

Receptory PPAR będące czynnikami transkrypcyjnymi i znajdujące się w preparacie znacząco zmniejszają ryzyko rozwoju cukrzycy typu 2 oraz chorób serca. Bezpośrednio po przyłączeniu się do receptora, GW501516 pobudza również koaktywator PGC-1α, dzięki czemu następuje zwiększona ekspresja białek, które biorą udział w regulacji energii organizmu. W konsekwencji następuje również produkcja nowych włókien mięśniowych typu I, jak i mitochondriów. Aktywacja PPAR zwiększa oksydację kwasów tłuszczowych w mięśniach szkieletowych oraz pobudza aktywność AMPK dzięki obecności SIRT1. W wyniku tych działań organizm lepiej i szybciej adaptuje się do wysiłku fizycznego, zwłaszcza o charakterze wytrzymałościowym. Ponadto lepsza jest wrażliwość insulinowa, jak i kompozycja składu ciała. Omówione czynniki bezpośrednio wpływają na mniejsze ryzyko rozwoju cukrzycy typu II, jak i chorób sercowo-naczyniowych.

gw pro nutrition

Jakie są efekty działania gw pro nutrition?

Preparat stanowi jeden z niewielu związków, który poprawia wyniki sportowe niezależnie od działa anabolicznego oraz androgennego w przeciwieństwie do SAA i SARMów. Podstawowym rezultatem działania gw pro nutrition jest widoczna i osiągalna w krótkim czasie poprawa wytrzymałości. Badania wskazują, że poziom wytrzymałości może wzrosnąć nawet o 20-30%. Aktywacja PPAR skutecznie zwiększa metabolizm kwasów tłuszczowych i zmniejsza konieczność wykorzystania glukozy, dzięki czemu jej poziom jest wysoki mimo trwającego wysiłku fizycznego. Ponadto regularne stosowanie preparatu poprawia oksydację kwasów tłuszczowych, wywołując tym samym redukcję tłuszczu zapasowego, dzięki czemu wpływa również na modelowanie sylwetki i efekt odchudzający.

Comments are closed.