Producent sprzętu narciarskiego Dynastar

Dynastar to znany producent sprzętu narciarskiego, jaki istnieje na rynku od 1963 roku. Siedziba znajduje się w ośrodku narciarskim w Chamonix, a historia firmy jest połączona z najwyższą górą w Europie, czyli Mont Blanc. Narty Dynastar cieszą się bardzo dużym uznaniem na rynku. Czym odznacza się marka? Jak dobrać idealne narty? O czym pamiętać podczas zakupu?

Dynastar narty

Powiązanie z górami i nartami przełożyło się na tworzenie nart doskonałej jakości, jakie bazują na nowoczesnych technologiach. Jednym z największych osiągnięć marki jest współpraca z Tommy’m Moem’em, który w 1994 roku wygrał zimowe igrzyska olimpijskie właśnie w nartach Dynastar. W historii marki ważny jest też rok 2009, kiedy Julien Lizeroux zwyciężyła w trzech kolejnych slalomach w Pucharze Świata oraz zdobyła dwa srebrne medale na Mistrzostwach Świata. Nie bez powodu narty Dynastar są popularne na całym świecie. Producent cały czas poszerza ofertę, dając nam to, co najlepsze. 

dynastar narty

Nowoczesne narty Dynastar

Okazuj się, że celem firmy jest stanie się marką dla wszystkich fanów narciarstwa zjazdowego, freeskiingu, dla koneserów i zawodników. Poszukiwane są kombinacje zarówno modne, jak i komfortowe, które zaspokoją potrzeby każdego narciarza. Dynastar cały czas projektuje i testuje swoje narty w Chamonix, gdzie czerpane są inspiracje z górskiego otoczenia. Gdzie kupić narty Dynastar? Najlepszym rozwiązaniem jest zakup w internetowym sklepie krakowsport.pl, gdzie skorzystamy z fachowego doradztwa. Solidne narty posłużą nam przez długi czas. 

Comments are closed.