Rowery elektryczne Kross

Rower elektryczny to idealna propozycja dla osób, które chcą połączyć przyjemność z aktywnym stylem życia. W ofercie producenta znaleźć można szeroką gamę rowerów elektrycznych, które zadowolą zarówno miłośników jazdy rekreacyjnej jak i osoby szukające alternatywy dla samochodu. Wysoka jakość wykonania oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne to tylko kilka z cech wyróżniających te pojazdy.

Rowery elektryczne Kross – szeroki wybór produktów

Kross to polski producent rowerów oraz akcesoriów rowerowych doskonale rozpoznawalny zarówno przez hobbystów jak i zawodowych kolarzy. Od lat, firma dostarcza sprzęt wysokiej klasy oraz adaptuje się do zmieniających potrzeb rynkowych. Producent jest bowiem autorem serii elektrycznych odpowiedników rowerów cenionych przez użytkowników oczekującej wysokiej funkcjonalności od ich pojazdów. Takie rowery elektryczne kross są w stanie pokonywać jeszcze dłuższe trasy niż klasyczne rowery dzięki wbudowanemu silnikowi. Najbardziej popularne serie tych pojazdów to:

  • Kross E-Trekking
  • Kross E-City
  • Kross E-MTB

Każda z tych serii stworzona jest do innych warunków i stylów jazdy. Dzięki szerokiej ofercie firmy Kross, każdy kolarz znajdzie pojazd dostosowany indywidualnie do niego. Wysoka jakość wykonania produktów gwarantuje długotrwałą wytrzymałość sprzętu oraz czystą przyjemność z przemierzanych kilometrów. Aby dobrać odpowiedni rower, należy zapoznać się z przeznaczeniem każdej z tych serii rowerów elektrycznych.

Seria Kross E-Trekking

Seria Kross E-Trekking to propozycja dla osób szukających wygodnego i funkcjonalnego roweru na co dzień. Rowery te cechują się wytrzymałą konstrukcją, dzięki której można je użytkować w różnych warunkach terenowych. Seria ta składa się z kilku modeli, które różnią się między sobą wyposażeniem i rozmiarem koła. Wszystkie modele z serii Kross E-Trekking wyposażone są w silnik Shimano Steps, który zapewnia płynną i cichą pracę. Rowery te posiadają także baterię o dużej pojemności, umożliwiającą pokonanie nawet 100 km na jednym ładowaniu.

Seria Kross E-City

Seria Kross E-City stworzona jest dla osób, które chcą poruszać się po mieście w wygodny i ekologiczny sposób. Rowery z tej serii charakteryzują się minimalistycznym designem oraz lekką konstrukcją, co umożliwia łatwe manewrowanie w ruchu miejskim. Wszystkie modele wyposażone są w silnik Bosch Active Line Plus, który zapewnia moc i płynność jazdy. Uwagę warto również zawrócić na baterię o dużej pojemności, umożliwiającą pokonanie nawet 120 km na jednym ładowaniu. Dodatkowym atutem rowerów Kross E-City jest ich wyposażenie, w tym oświetlenie LED oraz hamulce tarczowe hydrauliczne zapewniające bezpieczeństwo i komfort jazdy.

rowery elektryczne kross

Seria Kross E-MTB

Seria Kross E-MTB to propozycja dla osób szukających adrenaliny i wyzwań na rowerze. Rowery z tej serii charakteryzują się wytrzymałą konstrukcją oraz specjalnymi elementami, które umożliwiają jazdę po trudnym i niebezpiecznym terenie. Wszystkie modele wyposażone są w silnik Shimano Steps MTB, który zapewnia dużą moc i precyzyjne sterowanie. Dzięki wytrzymałej baterii, rower Kross E-MTB służył będzie na wielu wydłużonych trasach.

Comments are closed.